Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

Zobacz film MURATOR TV z naszym udziałem

Kliknij na poniższy link aby zobaczyć film Telewizji Budowlanej MURATOR TV nakręcony wspólnie z marką POLBRUK oraz Centrum Kostki Brukowej SILESIANA-BRUKARSTWO.


Zobacz w playerze: www.youtube.com/watch?v=ZZwMfKqrfvg


PORADNIK BRUKARSKI
 
Zagospodarowanie przestrzenne terenu to spójna kompozycja, w której efekt końcowy stanowi zbiór wielu elementów. Aranżując przestrzeń pamiętać musimy o każdym szczególe, bowiem nawet najmniejsze detale odgrywają niebagatelną rolę i wpływają na charakter całego terenu. Decyduje o nim styl budynku oraz roślinność, ale także system ciągów komunikacyjnych, zarówno pieszych, jak i kołowych.Pokazujemy na co zwrócić uwagę przed przystąpieniem do prac brukarskich i jak dostosować podbudowę do rodzaju gruntu, by uniknąć w przyszłości różnego rodzaju defektów związanych z użytkowaniem. Aby na długo zapewnić naszej nawierzchni atrakcyjny wygląd i nie uszkodzić przy tym materiału, dobrze jest również zapoznać się z zasadami konserwacji i czyszczenia tego typu powierzchni.

Zachęcamy więc, by przed przystąpieniem do prac, szczegółowo przygotować projekt, a podczas jego wykonywania kierować się sprawdzonymi zasadami. 
« powrót